Debata nad Raportem o stanie Miasta Puławy w 2026 r.

Prezydent Miasta Puławy przedstawił Radzie Miasta Raport o stanie Miasta Puławy za rok 2025. W związku z tym, podczas sesji Rady Miasta Puławy zaplanowanej na 25 czerwca 2026 roku (czwartek), odbędzie się debata nad Raportem o stanie Miasta Puławy za rok 2025.

Miejsce i czas obrad:
Sala konferencyjna Urzędu Miasta Puławy, ul. Lubelska 5
Rozpoczęcie: godz. 16:00

Szczegółowy porządek obrad zostanie opublikowany w aktualnościach na stronie internetowej Urzędu Miasta (www.pulawy.eu) w dniu 19 czerwca 2026 roku (piątek).

Mieszkańcy mają możliwość zabrania głosu w trakcie debaty. Liczba miejsc dla mieszkańców jest ograniczona do 15 osób, chyba że Rada Miasta zdecyduje inaczej.

Aby wziąć udział w debacie, należy złożyć pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 50 osób. Zgłoszenia należy składać najpóźniej do 24 czerwca 2026 roku (środa) w Biurze Rady Miasta Puławy (pokój 107, I piętro), w godzinach pracy Biura:

poniedziałek, wtorek, środa, piątek: 7:30 – 15:30
czwartek: 7:30 – 17:00

Mieszkańcy będą dopuszczani do głosu zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Wszystkie wymagana informacje oraz formularze znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej.